RED

Leona Machálková.

Zrádný mikrofon Machálkové

Zpěvačka Leona Machálková (55) zavzpomínala na trapas, který ji potkal na jevišti přímo během představení.

04.02.2023

Borhyová se stala i zpěvačkou.

Borhyová v pasti

Lucie Borhyová (44) naznačila, že ji zřejmě víc zajímá názor veřejnosti než vlastních dětí. Čtrnáctiletý Lucas a osmiletá Linda si totiž moc přáli hrát v jejím videoklipu, avšak moderátorka jim to zakázala, protože si byla jistá, že by to lidé okamžitě otočili proti ní.

31.01.2023

Jan Přeučil není jen herec...

Jak Přeučil studenta vyučil…

Jan Přeučil (85) není jen herec, ale také vysokoškolský pedagog specializující se na výuku rétoriky. Svoji práci bere zodpovědně, stejně jako jeho žáci. Jen děti některým jeho výukovým metodám jaksi nejsou nakloněny…

25.01.2023

Vojta Dyk.

Je za divadelním odchodem Vojty Dyka mladší kolegyně?

Titulní roli v úspěšném muzikálu Legenda jménem Holmes hrál od premiéry v roce 2018 herec a zpěvák Vojtěch Dyk (37) a sklízel za ni velké úspěchy. V poslední době ale došlo ke změně a v roli slavného detektiva se začal objevovat sám autor divadelní hry, hudebník Ondřej Brzobohatý (39). Oficiální zdůvodnění výměny hlavního představitele zní: Dykova velká pracovní...

24.01.2023

Ivana Gottová.

Jak je to s novou láskou Ivany Gottové?

Příchod nového roku Ivana Gottová (46) oslavila velkolepě. Spolu s ostatními předními hvězdami českého showbyznysu pařila v rozvadovském kasinu a VIP SVĚTU se podařilo získat exkluzivní informace o tom, jak se vdova po Karlu Gottovi (†80) na mejdanu chovala a jaký má vztah k zámožnému majiteli kasina Leonu Tsoukernikovi (49), s nímž ji všichni spojují.

23.01.2023

Manželé Carmen Mayerová a Petr Kostka jsou spolu stále šťastní.

Kostka a Mayerová měli společnou svatbu s jiným párem!

Snad ani nejde spočítat, kolikrát Tereza Kostková (46) prosila svého tatínka Petra Kostku (84), aby přišel jako host do jejího rádiového pořadu. Nicméně herec dceřino pozvání vždy rezolutně odmítal. Z jakého důvodu změnil názor a co na sebe nakonec prozradil?

22.01.2023

Genzer a Finková jsou stále kamarádi.

Genzer a Finková: po deseti letech konečně rozvedeni

Ač spolu již mnoho let nežijí, každý má svůj vlastní oddělený život, přesto ještě donedávna byli stále manželé. Mluvíme o Richardu Genzerovi (56) a Lindě Finkové (54).

22.01.2023

Jitka Čadek Čvančarová.

Čvančarová sekla s divadlem, chce volné večery

Jitka Čvančarová (44) patřila k velmi obsazovaným herečkám, nejen před televizními a filmovými kamerami, ale i v divadle. To už teď neplatí. Částečně i z její vlastní vůle.

21.01.2023

Agáta je statečná jako lvice.

Nebojácná Agáta Hanychová

Mělo by to být nejkrásnější období v životě ženy, zatím však těhotenství Agáty Hanychové (37) bohužel vypadá přesně naopak.

19.01.2023

Věra Chytilová byla rázná žena.

Sypal zavzpomínal jak Chytilovou vyhnal z ráje!

Herec Jaroslav Sypal (64) se navždy zapsal do povědomí diváků jako poručík Hrubec v sérii komedií Byl jednou jeden polda. Nechybělo málo a mohli jsme ho znát tak, jak ho pánbůh stvořil!

18.01.2023

Michal Isteník v seriálu Kukačky 2.

Tři otázky o Kukačkách pro Michala Isteníka

"Když jsem si přečetl scénář Kukaček, napadlo mě, že to bude další role, za kterou na mě nebude moje maminka pyšná," říká Michal Isteník.

16.01.2023

Jiřího Lábuse si spetli.

Drsná urážka Jiřího Lábuse, žena si ho spletla s manželem

Celý život známý herec Jiří Lábus (72) spolu se svým parťákem Oldřichem Kaiserem (67) trápili své kamarády a známé svými vtípky. Nikdo z jejich okolí si nemohl být v žádné situaci jistý, zda se zrovna nejedná o vymyšlený naschvál z dílny těchto komiků.

13.01.2023

Tomáš Töpfer měl štěstí v lásce na druhý pokus.

Tomáš Töpfer musel pátrat po manželce až v USA

Tomáš Töpfer (72) patří k těm, kteří si své soukromí pečlivě střeží a málokdy mluví o svém životě a minulosti. A není divu!

12.01.2023

Helena Vondráčková.

Helena Vondráčková si střihla souboj s krávou

Zpěvačka Helena Vondráčková (75) se ve vyprávění přesunula do svého mládí, kdy byla ochotná nejen pro pírko přes plot skočit, ale i hrabat se ve zvratkách kvůli dečce.  

12.01.2023

Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová.

Trnitá cesta Něrgešové ke jménu dítěte

Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová (46) v minulosti vysvětlila, proč se její syn jmenuje Adam. Cesta k tomuto na první pohled obyčejnému jménu byla totiž nesmírně trnitá.

12.01.2023

Jiří Bartoška.

Bartoška překročil hranice!

Těžko tomu vůbec věřit, ale Jiří Bartoška (75) je s manželkou Andreou (69) ženatý už 46 let. Během té doby mnohokrát prokázala svoji velkorysost a pikantní je, že mnohé na sebe prozradí umělec sám.

11.01.2023

Tereza Pergnerová.

Terezu Pergnerovou opustil syn Samuel

Známá moderátorka Tereza Pergnerová (48) je šťastnou maminkou dvou dětí. Má dceru Natálku (14) a syna Samuela (22). A právě její syn se postaral o dojemnou chvíli, kterou si Tereza prožila.

11.01.2023

Herec Jan Vondráček.

Pražské tramvaje promluvily hlasem herce Jana Vondráčka

Téměř třicet let nás během cestování pražskou MHD provázel hlas bývalé hlasatelky Dagmar Hazdrové (89).

11.01.2023

Jak si v zimě udržet krásné zdravé vlasy?

Jak si v zimě udržet krásné zdravé vlasy?

Různá roční období přinášejí našim vlasům odlišné nástrahy. Zatímco v létě na naši hřívu útoční žhnoucí sluneční paprsky, v zimě se musíme naopak vypořádat s teplotami pod bodem mrazu, suchým vzduchem v přetopených místnostech a polétavými vlasy od tření svetrů a kabátů... 

11.01.2023

Eva Burešová s Tomášem Klusem.

Eva Burešová se vrátila do seriálu ZOO. Jak si užila první natáčecí den?

Po několika měsících se Eva Burešová vrátila zpět na natáčení seriálu ZOO. Coby Viky už opět zažívá, jaké to je, sdílet byt se Sid i Filipem v podání Michaely Pecháčkové a Tomáše Kluse.

10.01.2023

Agáta Hanychová s miovanou babičkou Olgou.

Agáta Hanychová a její rodina se navždy rozloučily s milovanou babičkou

Influencerka a moderátorka Agáta Hanychová prožívá těžké chvíle – na druhý svátek vánoční jejich rodinu navždy opustila milovaná babička Olga Žilková (†98).

10.01.2023

Jiří Mádl.

Jiří Mádl dokázal utajit narození prvního potomka. Chlapeček dostal krásné tradiční jméno

Jiří Mádl (36) se stal otcem. To, že se stali rodiči, se Jiřímu a jeho partnerce podařilo utajit dva týdny.

10.01.2023

Co vyrazit na dovolenou na některý z řeckých ostrovů?

Díky spojení dvou cestovních agentur získají klienti širokou nabídku zájezdů

Počínaje lednem 2023 prodává cestovní agentura Invia zájezdy pořádané CK Alexandria. Klienti tak získají širší nabídku zájezdů, a to díky exkluzivnímu produktu jedné z největších českých cestovek.

10.01.2023

Čističky vzduchu jsou v bytech, domech i kancelářích stále žádanější.

Vybíráte čističku vzduchu? Nejprve si zodpovězte těchto dvanáct otázek!

Hledáte přístroj, který dokáže eliminovat nečistoty v ovzduší a zaručit, že v interiéru dýcháte zdravý vzduch? Čističky vzduchu jsou v bytech, domech i kancelářích stále žádanější, a jestliže i vy plánujete si nějakou pořídit, neměli byste podcenit její kvalitu. Poradíme vám, co byste měli vědět dříve, než se pustíte do výběru.

10.01.2023

Koncert byl velmi energický.

Lunetici opět způsobili šílenství!

Legendární skupina devadesátých let Lunetic koncertovala po čtyřech letech v Praze. Zájem byl tak obrovský, že bylo beznadějně vyprodáno, a fanoušci dokonce museli stát desítky minut ve frontě, než se vůbec dostali ke vchodu!

09.01.2023