RED

Mikýř je tváří značky Foodora, dostal za to balík!

Mikýř je tváří značky Foodora, dostal za to balík!

Influencer Martin Mikyska (29) známý pod přezdívkou Mikýř dostal kšeft za obrovské peníze. Pro společnost Foodora natočil hned několik videoklipů a včera slavnostně představil novou kampaň firmy

15.09.2023

Tomáš Töpfer svou druhou ženu potkal u soudu

Tomáš Töpfer svou druhou ženu potkal u soudu

Kolem herce Tomáše Töpfera (72) panuje jakási aura nedostižnosti. O radost z pracovních úspěchů se rád dělí s médii, ze soukromí toho ale prozrazuje velmi málo. Co vše (ne)víte o oblíbeném herci?

20.07.2023

Olga Menzelová dráždí svým netradičním životem

Olga Menzelová dráždí svým netradičním životem

Olgu Menzelovou (45) lidé znají díky manželství s o čtyřicet let starším oscarovým režisérem Jiřím Menzelem (†82) a jejich netradičnímu uspořádání rodiny.

19.07.2023

Pohádal se Leoš Mareš s Darou Rolins?

Pohádal se Leoš Mareš s Darou Rolins?

Moderátor Leoš Mareš (47) se vzhlédl v organizování velkých kulturních akcí v největší hale Česka, avšak zdá se, že se mu zdaleka nedaří tolik, jak se snaží navenek prezentovat.

16.07.2023

Daniela Kolářová převzala Cenu prezidenta KVIFF

Ještě než Danielu Kolářovou (76) přivítalo zaplněné karlovarské divadlo, bouřlivě se uvítala s Markem Ebenem (65). Pak se do něj spokojeně zavěsila a nechala se uvést před naplněné hlediště, aby uvedla legendární film Kulový blesk. Ohlušující aplaus herečku zaskočil.

10.07.2023

Muzikály Naruby chystají velkou show. Fešáci Vágner, Kopečný a Ryšavý vystoupí v O2 universum

Muzikály Naruby chystají velkou show. Fešáci Vágner, Kopečný a Ryšavý vystoupí v O2 universum

Zpěváci Josef Vágner (32), Jan Kopečný (33) a Petr Ryšavý (32) slaví s formací Muzikály Naruby nevídaný úspěch. Po beznadějně vyprodaných sálech po celé České republice a nadšených ovací fanoušků se chystají pokořit další zásadní milník. 2. listopadu 2024 vystoupí v pražském sálu O2 universum.

06.07.2023

Palo Habera vsadil na českou značku oblečení

Palo Habera vsadil na českou značku oblečení

Palo Habera se během 57. ročníku slavného filmového festivalu v Karlových Varech oblékl do značky Blažek.

05.07.2023

 Překvapení pro fanoušky. Ewan McGregor se chtěl naučit česky!

Překvapení pro fanoušky. Ewan McGregor se chtěl naučit česky!

Vrcholem sobotního večera ve Varech byla bezpochyby mezinárodní premiéra snímku Druhá šance. Uvedl ji navíc publikem milovaný herec Ewan McGregor (52), jemuž ještě před začátkem filmu Jiří Bartoška (76) udělil Cenu prezidenta KVIFF.

04.07.2023

Vojta Drahokoupil natočil žhavý klip se sexy herečkou

Vojta Drahokoupil natočil žhavý klip se sexy herečkou

Zpěvák Vojta Drahokoupil (27) má poslední dobou velmi nabitý diář. Hraje v divadle, zkouší další muzikálovou roli, koncertuje a skládá písně k nově připravované desce. Z ní právě v těchto dnech vypouští do světa první singl Ležíš na mně, k němuž se vznikl i klip.

30.06.2023

Estetické zákroky dnes už celebrity příliš netají

Estetické zákroky dnes už celebrity příliš netají

Oblíbená reportérka lifestylového pořadu Showtime, a moderátorka ranní show Nový den na CNN Prima News Daniela Révai se rozhodně neskrývá s tím, že podstupuje pravidelné estetické zákroky. Na jaké vyrazila tentokrát?

21.06.2023

Herec Kryštof Bartoš

Herec Kryštof Bartoš dostal hlavní roli ve videoklipu kapely UDG

Labskoústecká rocková parta vydala v květnu minulého roku svoje šesté řadové album nesoucí název Přístav, které pokřtila ve zcela vyprodaném Fóru Karlín.

14.06.2023

Jaromír Soukup a Honza Musil opět spolu na TV Barrandov.

Velký návrat Honzy Musila

Ačkoli barrandovský moderátor Jaromír Soukup (54) prohlásil, že už nebude natáčet nové díly svého pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa, udělal výjimku. Do studia si pozval svého bývalého a současně nového kolegu Honzu Musila (55). Ten se na Barrandov vrací po dvou letech s novým pořadem. O čem bude a jak vzpomíná na pětiletou práci na úspěšných Nebezpečných vztazích a...

02.06.2023

Jana Bernášková pokřtila svou třetí knihu a chystá film. Postavy jejích románů ožijí na filmovém plátně

Jana Bernášková pokřtila svou třetí knihu a chystá film. Postavy jejích románů ožijí na filmovém plátně

V úterý 23. května jsme v Pavilonu Grébovka slavnostně pokřtili Kolouška, v pořadí již třetí knihu oblíbené televizní, filmové a divadelní herečky Jany Bernáškové. Kmotry se stali herečtí protagonisté filmu Jak přežít svého muže, který se právě natáčí podle Janiny prvotiny. Ústřední postavy, které se prolínají všemi třemi romány autorky, tak dostaly tvář. Propůjčili...

25.05.2023

Jubilejní Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary odstartoval letošní sérii půlmaratonů v krajských městech

Jubilejní Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary odstartoval letošní sérii půlmaratonů v krajských městech

Karlovy Vary již podesáté přivítaly tisíce nadšených běžců, jež se společně vydaly na půlmaratonskou trať vedoucí skrze jedinečnou lázeňskou kolonádu. V rámci závodu proběhla i jedna z oslav 150. výročí založení Mattoni, která právě z Karlovarska pochází a je titulárním partnerem zdejšího půlmaratonu již od prvního ročníku. Po úspěšném startu pokračuje série Mattoni...

23.05.2023

Autogramiáda proběhla v IQOS Store ve Slovanském domě v Praze.

Cukr je moje nebe na zemi, říká Besky z MasterChefa

Vítězka kulinářské soutěže MasterChef z roku 2021 Veronika Besky Beskydiarová je aktuálně v jednom kole. Můžeme ji vidět ve víkendových Snídaních s Novou, pořádá v kulinářské akademii kurzy vaření a pečení nebo se účastní mnoha akcí. Jednou z nich byla také autogramiáda její první kuchařky Vaříme nebesky v IQOS Store ve Slovanském domě v Praze. Besky při této...

12.05.2023

Horna se brání! Monika Asolonová lže!

Horna se brání! Monika Absolonová lže!

Není to tak dávno, co se zpěvačka Monika Absolonová (46) vyjádřila k soudu o děti, který vedla s bývalým partnerem Tomášem Hornou (42). To však otce dvou synů nadzvedlo ze židle a rozhodl se uvést věci na pravou míru.

05.05.2023

Agáta a Jaromír se líbali pod třešní!

Agáta a Jaromír si pojistili lásku líbáním pod třešní!

Agáta Hanychová (38) s partnerem Jaromírem Soukupem (54) využili jedinečné příležitosti a svoji lásku si pojistili na další rok ne pod rozkvetlou třešní, ale pod zachmelenou třešní.

02.05.2023

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup mají dceru.

Agáta Hanychová slaví narozeniny. Těsně před nimi se stala trojnásobnou maminkou!

Moderátorka barrandovského pořadu Holčičky Agáta Hanychová slaví narozeniny. Těsně před nimi se stala trojnásobnou maminkou. Ještě před porodem v exkluzivním rozhovoru prozradila, jak se cítí a co všechno má v plánu.

28.04.2023

Martin Kraus a režisérka Eva Toulová.

Kraus v trenýrkách, režisérka v prostěradle

O tom, že i v hypnoterapeutické ordinaci se dějí atraktivní věci, se budeme moci přesvědčit v nově připravované romantické komedii s názvem LÁSKA NA ZAKÁZKU režisérky Evy Toulové. Martin Kraus, kterého režisérka obsadila do hlavní role, se do jednoho z obrazů nechal vysléknout jen do trenýrek. O fous odvážněji skončila, a která na oblečení rezignovala úplně a danou...

27.04.2023

Valerie Zawadská a Martin Kraus si užívají natáčení Lásky na zakázku.

Herečka Valerie Zawadská vodila Prahou kozu

Akční natáčení zažila herečka Varie Zawadská při natáčení romantické komedie s názvem LÁSKA NA ZAKÁZKU režisérky Evy Toulové. Ta jí obsadila do role vesnické chovatelky koz, a herečka dostala za úkol se zvířetem na vodítku navštívit terapeutickou ordinaci v centru Prahy.

18.04.2023

Prezident Petr Pavel a Svěrák při předávání ceny.

Miro Žbirka získal čtyři Anděly. Zdeňka Svěráka do Síně slávy uvedl prezident Petr Pavel

Česká hudební akademie rozhodla o nejlepších hudebních nahrávkách uplynulého roku. V Cenách Anděl Coca-Cola 2022, které se udílely 15.4. v prostorách pražského Výstaviště a v přímém přenosu na ČT1 a YouTube, nejvíc pozornosti získalo album Posledné veci. Za zesnulého Mira Žbirku jej dokončil jeho syn David.

16.04.2023

Agáta a Jaromír jsou šťastní rodiče

Agáta a Jaromír jsou rodiče. Gratulujeme!

Moderátor Jaromír Soukup (54) je trojnásobným otcem! Partnerka Agáta Hanychová (37) mu porodila dceru, které slavný pár vybral krásné jméno.

11.04.2023

Agáta a Jaromír se brzy stanou rodiči.

Agáta Hanychová poslední fotky těsně před porodem

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (54) se již brzy stanou rodiči malé Rozárky. Porod může nastat doslova každým okamžikem, a proto ještě využili posledních chvil, kdy je nastávající maminka 2 v 1, a ve spolupráci s fotografkou Barborou Synkovou pořídili překrásné fotografie do rodinného archivu.

09.04.2023

Lucia Siposová.

Tři otázky pro Lucii Siposovou

Dvaačtyřicetiletá herečka Lucia Siposová pochází z Bratislavy, kde vystudovala na konzervatoři hudebně-dramatický obor. Strávila dokonce tři roky v New Yorku a dva měsíce v Jižní Americe.

09.04.2023

Zuzana Vejvodová.

Zuzana Vejvodová si klasickou střídavou péči nedokáže představit

"Protože jsem sama maminkou, v lecčems Kláře dobře rozumím," říká Zuzana Vejvodová o své postavě v seriálu Jedna rodina. V reálném životě má s bývalým partnerem, hercem Pavlem Nečasem, jedenáctiletého syna Jonáše.

08.04.2023