RED

Agáta Jaromíra Soukupa s Karlosem a Lelou.

Agáta Jaromíra Soukupa s Karlosem a Lelou

Rozhodli jsme se pozvat si zajímavé hosty, zápasníka Karlose Vémolu a jeho manželku Lelu. A vy posuďte, "co z toho vzniklo".

01.10.2022

S autorem Případů 1. oddělení Josefem Marešem se Vetchý znal už dříve - potkali se spolu při natáčení filmu Jana Hřebejka Nevinnost, kde Mareš působil jako odborný poradce.

Exkluzivně! Tři otázky pro... Ondřeje Vetchého

Fanoušci seriálu Případy 1. oddělení mohou opět každé pondělí sledovat rozuzlení vražedných zápletek podle skutečných událostí. Příběhy pocházejí z pera předního kriminalisty Josefa Mareše - jeho samotného přitom v populárním seriálu ztvárnil herec Ondřej Vetchý.

01.10.2022

Kdo je nový muž Lucie Vondráčkové?

Kdo je nový muž Lucie Vondráčkové?

O tom, že je zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (42) čerstvě zamilovaná, jsme naše čtenáře již informovali. V té době Lucie svoji zamilovanost přiznala: "Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní. Já se červenám, když o tom mluvím, už dost."

01.10.2022

Karel Gott byl miláčkem národa.

Dominika Gottová chce, aby na ni lidi zapomněli!

1. října to jsou přesně tři roky od smrti našeho slavíka Karla Gotta. Po jeho smrti se často na titulních stranách snad všech českých bulvárních časopisů opakovaně objevovala jeho nejstarší dcera Dominika (49). Dokonce na počest svého slavného tatínka nazpívala, nebo spíš narecitovala "Píseň pro tebe."

01.10.2022

„Myslím, že jsme si celkem podobné v obličeji, obě máme otce z Blízkého východu a kudrnatou dceru. Já tedy, na rozdíl od Lídy, dvě,“ popisuje Martha Issová, co má se svou novou rolí kriminalistky Lídy společného.

Tři otázky pro...Marthu Issovou

V nové kriminální minisérii Jana Hřebejka Pozadí událostí hraje Martha Issová pětatřicetiletou kriminalistku Lídu Stehlíkovou, která je zároveň lesbička, proto od některých svých kolegů schytává nejednu sarkastickou poznámku...

30.09.2022

Michal Dlouhý byl velký svůdník.

Svůdník Michal Dlouhý a jeho ženy

Na počátku kariéry se o herci Michalovi Dlouhém (54) mluvilo jako o mladším bratrovi úspěšného Vladimíra.

30.09.2022

Bývalá tenisová hvězda Dominika Cibulková.

Bývalá tenisová hvězda Dominika Cibulková bude podruhé maminkou

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) oznámila na svých sociálních sítích skvělou novinu. Společně se svým manželem Michalem Navarou čekají druhé dítě.

30.09.2022

Pohádky politických moderátorů.

Pohádky politických moderátorů

Moderátoři politických debat jsou zvláštní parta, obvykle pracují jednou týdně, když dvě hodiny moderují nějakou politickou debatu, ale máte pocit, že větší dřina na světě neexistuje.  

30.09.2022

Alice Bendová odkládá svatbu.

Alice Bendová odkládá svatbu. Co za tím je?

Alice Bendová (48) vždy tvrdila, že po další svatbě netouží, že jí život "na psí knížku", který žije s přítelem Michalem Topolem (36), absolutně vyhovuje. Michal ji ale na začátku roku 2021 překvapil a požádal o ruku. Jeho žádost herečku mile překvapila a také velmi potěšila. Samozřejmě že odpověděla ANO.

29.09.2022

Václav Kopta s dcerou po náročném parkování.

Václav Kopta umí originálně vyřešit problém s parkováním

Nedostatek parkovacích míst je dnes naprosto běžný problém převážně velkých měst po celém světě. A je jen otázka, jak se s tím který řidič popasuje. Zda má pevné nervy, či je cholerik, nebo zda se k dané parkovací komplikaci dokáže postavit s dostatečnou zásobou vtipu.

29.09.2022

Syn Vladimíra Dlouhého s Annou Polívkovopu a Romanem Zachem.

Syn Vladimíra Dlouhého se potatil. Je z něj filmová hvězda!

Je to už dvanáct let, co zemřel Vladimír Dlouhý (†52). Bohužel talentovaný herec prohrál několikaletý boj se zákeřnou nemocí.

29.09.2022

Ezoterické divadýlko Heleny Houdové.

Ezoterické divadýlko Heleny Houdové

Helenu Houdovou jsem sledoval coby krásnou ženu a modelku, pak se špatně vdala za člověka, o němž si mylně myslela, že je miliardář, a aby se uživila, tak teď rozjíždí prapodivný ezo byznys…  

29.09.2022

Jan Kanyza ukončil hereckou kariéru.

Jan Kanyza ukončil hereckou kariéru

Na jaře letošního roku oznámil oblíbený herec Jan Kanyza (74) konec kariéry. Definitivně skončit se rozhodl nejen s hraním, ale také s dabingem.

28.09.2022

Vlastimil Harapes.

Vlastimil Harapes: Trapas v divadle

Vlastimila Harapese (76) lidé často vnímají jenom jako bývalého tanečníka, přitom zapomínají, že má za sebou i zajímavou hereckou dráhu. S námi se podělil o zážitek z divadla.

28.09.2022

Margita nepřevezme státní vyznamenání pro Hanu Zagorovou!

Margita nepřevezme státní vyznamenání pro Hanu Zagorovou!

Prezident Miloš Zeman se rozhodl udělit Haně Zagorové (†75) 28. října medaili Za zásluhy v oblasti kultury. Ocenění ale nepřevezme její životní láska, manžel Štefan Margita (66), jak by se automaticky dalo předpokládat, ale blízký přítel a dřívější kolega zpěvačky Karel Vágner (80), kterého o to požádal sám operní pěvec.

28.09.2022

Outfluencerka Alla Pugačeva „zatápí“ Putinovi.

Outfluencerka Alla Pugačeva "zatápí" Putinovi

Ikona Rusů Alla Pugačeva se léta hřála na výsluní popularity - Rusové ji milují a politici si ji předcházejí. Ovšem teď se hodně zlobí na Putina a to pro něj vůbec není dobré…

28.09.2022

Hororová noc Gabriely Soukalové v italských Alpách.

Hororová noc Gabriely Soukalové v italských Alpách

Bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu Showtime Gabriela Soukalová (32) má za sebou nepříjemnou zkušenost. Na dovolené v italském Livignu ji museli hledat záchranáři. Ztratila se v Alpách a noc musela přečkat sama, v zimě a ve výšce téměř 2400 metrů nad mořem.

27.09.2022

Marie Rottrová opět ruší koncerty!

Marie Rottrová opět ruší koncerty!

Zpěvačka Marie Rottrová (80) byla nucena zrušit koncerty naplánované na nejbližší dny. Důvody jsou zdravotní. Naštěstí se nejedná o nic závažného, ale i obyčejné nachlazení a chřipka umějí pěkně pozlobit a zpívat se s tím opravdu nedá.

27.09.2022

Dana Morávková a Jan Čenský.

Dana Morávková se po 28 letech vrací do Snídaně! A budete koukat, jakého má k sobě parťáka!

Dana Morávková (51) byla jednou z prvních moderátorek tenkrát začínající ranní show Snídaně s Novou. Psal se rok 1994, Daně bylo 23 let a po svém boku měla kolegu Libora Baselidese (58).

27.09.2022

Veronika Žilková si užívá chvíle lásky.

Veronika Žilková si užívá chvíle lásky

Tento rok byl pro známou herečku náročný. Nevybíravým způsobem se dozvěděla o tom, že se s ní rozvádí manžel, Martin Stropnický, a dlouho to vypadalo, že na lásku zanevře. Čas ale rány zhojil a už je znovu šťastná.

27.09.2022

Uršula Kluková podnikla noční dobrodružství!

Uršula Kluková podnikla noční dobrodružství!

Jubilantka Uršula Kluková (80) připomněla své pokusy stát se bylinkářkou. Světe, div se, nikdy se jí to nepodařilo, přitom se ale tolik snažila.

26.09.2022

David Suchařípa zavzpomínal na tatínka.

David Suchařípa: Pochvala je základ

Herec David Suchařípa (57) se ohlédl v čase a vzpomenul na tatínka Leoše (†73). Měli se moc rádi, i když v nějakých směrech to lehce skřípalo.

26.09.2022

Naďa Konvalinková má humor ráda.

Naďa Konvalinková: Jako vejce vejci

Herečka Naďa Konvalinková (71) se nikdy moc neprožívá a vždycky si ze sebe dokáže udělat legraci. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

26.09.2022

Tajná láska Lucie Vondráčkové.

Tajná láska Lucie Vondráčkové

Zpěvačka Lucie Vondráčková je sice hudební stálicí, ale v lásce se jí moc nedaří. O to radostněji teď její fanoušci přivítali zprávu, že je šťastně zamilovaná.

26.09.2022

Tomáš Třeštík: Nepovedený vtip?

Tomáš Třeštík: Nepovedený vtip?

Společnost Hornbach rozjela obrovskou kampaň. Z budov se jim totiž ztratila písmenka. V podezření je vlastní vinou i fotograf Tomáš Třeštík (44).

25.09.2022