Venuše Doležalová Baxová

Shopaholicadel a její Davča.

Shopaholicadel a její Davča: drsný rozchod?!

Není to tak dlouho, co influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) a její Davča (David Pražák) tvořili zamilovaný pár, který měl údajně před svatbou.

13.03.2023

Dáda Patrasová.

Dáda zaútočila na moderátory TV Nova

Nedávno se po dlouhé době na veřejnosti objevila herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (66). A hned z toho byl velký poprask. Ve Víkendové Snídani na Nově se totiž předvedla v prazvláštním stavu. Až teď, po týdnu, přišla s vysvětlením. Prý šlo o chřipku a spikli se proti ní moderátoři!

09.03.2023

Martha Issová

Martha Issová spí s režisérem!

O víkendu byly tradičně vyhlášeny ceny Český lev 2023. Tentokrát se jednalo o jubilejní 30. ročník. Mezi oceněnými byla i herečka Martha Issová (41). Ta získala skleněnou sošku v kategorii vedlejší ženská role, a to za ztvárnění autistické dívky Terezy v komediálním dramatu Buko.

08.03.2023

Jiří Schmitzer.

Jiří Schmitzer strávil několk hodin v sanitce!

Cyklus hororových povídek pouští do světa svou první vlaštovku pod názvem Ďáblovo rogalo - psychothriller, který diváky přiková k obrazovkám a nenechá je oddychnout od napětí a skvělých hereckých výkonů. V hlavních rolích první povídky Ďáblovo rogalo se představí Jiří Schmitzer, Igor Bareš, Zdeněk Vencl a Natálie Řehořová.

06.03.2023

Marta Dancingerová v seriálu Kukačky.

EXKLUZIVNĚ! Marta Dancingerová: "Ta z tý televize"

Sympatickou tmavovlásku můžeme v současnosti vídat na televizních obrazovkách hned ve dvou úspěšných seriálech. V pokračování Kukaček hraje roli jedné z maminek vyměněných dětí a v nové dobové sérii Zlatá labuť se zhostila role drzé prodavačky, která usiluje o srdce zámožného majitele obchodního domu... Kdo je ale Marta Dancingerová ve skutečném životě?

05.03.2023

Jiří Strach.

Čekání Jiřího Stracha

"Na dobré věci je třeba umět si počkat," říká režisér Jiří Strach. Už v roce 2011 poprvé požádal Josefa Mareše a Jana Malindu, aby mu napsali cokoliv pro Ivana Trojana. Čekání ale stálo za to! První díl minisérie Docent sledovaly na obrazovkách České televize dva miliony lidí...

05.03.2023

Václav Upír Krejčí.

Václav Upír Krejčí utekl po náročné operaci z nemocnice

Václav Upír Krejčí (67) nedávno skončil na operačním stole, jednalo se o zákrok na mandlích. A bylo to prý za pět minut dvanáct!

04.03.2023

Sabina Remundová.

Sabina Remundová má v Kukačkách utajenou větu!

Zatímco její maminku Ivu Janžurovou můžeme vídat v druhé řadě seriálu Černé vdovy, Sabina Remundová nás zase každý pátek provází v roli Olgy v pokračování Kukaček. A obě pak společně září na divadelních prknech ve hrách Jezinky a bezinky nebo Veletoč.

04.03.2023

Lenka Kořínková s Ljubou Hermanovou.

Královna skandálů Lenka Kořínková slaví 67. narozeniny

Lenka Kořínková, to je herečka, autorka několika kuchařek o zdravé výživě a dělené stravě, učitelka angličtiny, osoba, která na sebe svým kontroverzním chováním i stylem oblékání vždy uměla strhnout pozornost.

03.03.2023

Eva Burešová.

Eva Burešová: Znovu v jednom kole!

Před půl rokem se herečce a zpěvačce narodil syn Tristan, takže si užívá maminkovské role, ale k radosti svých fanoušků se opět postupně vrací do práce. Naskočila do ZOO, bude hrát v muzikálu Bodyguard a na jaře vyráží na koncertní tour...

02.03.2023

Vanda Hybnerová.

Vanda Hybnerová nakonec svému otci odpustila

Vanda Hybnerová je dcerou slavného mima Borise Hybnera, který zemřel v roce 2016 ve věku 74 let. Její vztah s otcem byl hodně komplikovaný.  

02.03.2023

Gábina Soukalová odtajnila nové projekty.

Po odchodu z Primy už má Soukalová nový kšeft!

Je to jen pár dnů nazpátek, co bývalá biatlonová hvězda Gabriela Soukalová (33) dala na Primě výpověď a přestala moderovat společenský pořad Showtime. Nejprve to vypadalo na neuvážené gesto, ale skutečnost je jiná.

01.03.2023

Dagmar Patrasová.

Návrat Patrasové na televizní obrazovky?

V poslední době herečku a zpěvačku Dagmar Patrasovou (66) na televizních obrazovkách či filmovém plátně téměř nevídáme.

01.03.2023

Třeštíková natáčela s Katkou od roku 1996, to jí bylo 19 let.

Dcera narkomanky Katky vyléčila ze závislostí svého přítele

Režisérka Helena Třeštíková (73) je známá svými časosběrnými dokumenty, kdy po dlouhou dobu, někdy se jedná o několik desetiletí, na filmový pás zaznamenává osudy "obyčejných lidí". Známé jsou její Manželské etudy nebo dokument o stárnoucí prostitutce Anny.

28.02.2023

Režisér Juraj Jakubisko.

Režisér Juraj Jakubisko zemřel jako chudák, dlužil 77 milionů korun

Ve věku 84 let v pátek zemřel známý režisér Juraj Jakubisko. Tuto smutnou zprávu potvrdila jeho dcera Janette Jakubisková.

27.02.2023

Marek Taclík.

Taclík odmítl hlavní roli!

Přestože je zadlužený až po uši a musel vyhlásit osobní bankrot, na nedostatek dobře placené práce si herec Marek Taclík (49) rozhodně nemůže stěžovat!

26.02.2023

Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou.

Kopta zapomněl na oslavu!

Přestože je nenapravitelný romantik, herec Václav Kopta (57) VIP SVĚTU potvrdil, že nedávno zapomněl oslavit 40. výročí od prvního rande s manželkou Simonou Vrbickou (57). Myslíte, že si sypal popel na hlavu? Ale kdepak!

25.02.2023

Agáta s maminkou Veronikou Žilkovou.

Žilková promluvila otevřeně o třech rozvodech

Agáta Hanychová (37) si do pořadu Holčičky, který každý víkend vysílá televize Barrandov, vždy zve velmi zajímavé osobnosti. Tentokrát přišla její maminka Veronika Žilková (61) a rozhodně to stálo za to!

24.02.2023

Jiří Lábus.

Lábus odhalil soukromí

Herec Jiří Lábus (73) toho na sebe prozradil už mnoho. O tom, že však zdaleka neřekl všechno, nás přesvědčila nová audiokniha, již vydal na Audiotéce.

23.02.2023

Herečka Martina Preissová.

Preissová zcela nová!

Herečka Martina Preissová (47) po letech změnila image. Novou barvu a střih vlasů plánovala neuvěřitelného půl roku!

23.02.2023

Klára Issová.

Osamocená Klára Issová mluví sama se sebou

Jestli má někdo smůlu na vztahy, pak je to rozhodně krásná herečka Klára Issová (43).

22.02.2023

 Jaromír Soukup dnes slaví narozeniny.

Tajemství Jaromíra Soukupa

Právě dnes slaví své čtyřiapadesátiny muž mnoha tváří. Sportovec, právník, mediální magnát, úspěšný podnikatel, moderátor, politický komentátor, vášnivý kuchař, terč bulváru, milující partner i hlava rodiny... Jaromír Soukup zkrátka budí pozornost ve všech směrech.

22.02.2023

Halina Pawlowská stále pracuje.

Halina Pawlowská jako chudá důchodkyně?

Halina Pawlowská (67) je úspěšná spisovatelka a svými knihami, psaním scénářů, moderováním vlastních pořadů a vedení několika časopisů si vydělala pěkné peníze.

21.02.2023

Bohuš Matuš.

Nekonečné trápení Bohuše Matuše s bydlením

Ještě nedávno se zpěvák Bohuš Matuš (49) a jeho manželka Lucie (19) radovali z nového bydlení. Přestěhovali se s dcerou Natálkou do většího 3 +kk na pražském sídlišti a doufali, že se jedná na dlouhou dobu o stěhování poslední. Jednalo se totiž o jejich již třetí přesun.

21.02.2023

Hynek Čermák.

Hynka Čermáka obelhala vlastní manželka

Herec Hynek Čermák slaví své narozeniny na svátek svatého Valentýna. A letos se jednalo dokonce o narozeniny kulaté, konkrétně padesátiny.

20.02.2023